Середа, 21.08.2019, 23:36
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика

Музей водного господарства

       Поруч із Інформаційно-дорадчим центром розташований Музей історії меліорації земель та водного господарства Львівської області.
    
       Музей був створений у 2005 році з метою ознайомлення молоді, яка приходить працювати і всіх бажаючих з досягненнями водогосподарської галузі. Львівська область
- це осередок давньої і високої культури водного господарства і меліорації земель, який лишився нам у спадок від попередніх поколінь і повинен залишитися в пам`яті та свідомості майбутніх.
      
       В музеї висвітлено історію розвитку водного господарства і меліорації земель у Львівській області на основі зібраних експонатів матеріальної культури галузі з середини 18 століття по сьогодення. Виділено 3 етапи - австрійський, польський, радянський, які характеризуються різними масштабами проведених робіт та рівнем досконалості побудованих об`єктів. Сучасний - український етап характеризується ув`язкою водогосподарського будівництва з потребами охорони природи та організацією підготовки до переходу на басейновий принцип управління водними ресурсами згідно вимог основних положень Рамкової Водної Директиви ЄС.

  

  

  
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz