Середа, 21.08.2019, 23:48
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика

Виробнича діяльність

Для виконання покладених на неї завдань експедиція здійснює:
  1. Постійне спостереження за режимами ґрунтових вод, водним і сольовим балансами меліорованих земель.
  2. Прогнозування рівневого режиму ґрунтових вод на меліорованих землях.
  3. Визначення площ сільськогосподарських угідь, на яких є необхідність у поліпшенні їх меліоративного стану, послідовності реконструкції або будівництва дренажу, а також робіт по хімічній меліорації ґрунтів.
  4. Розробку на платній основі рекомендацій по здійсненню заходів з регулювання вологості ґрунтів для різних сільськогосподарських культур із урахуванням гідрогеологічного стану і ґрунтово-меліоративних умов, у тому числі з метою одержання на меліорованих землях проектної врожайності сільськогосподарських культур, проведення агрохімічних випробувань на меліорованих землях.
  5. Виявлення факторів негативного впливу меліоративних систем на меліоративні та гідрогеологічні умови прилеглих земель і розробка пропозицій щодо їх ліквідації.
  6. Контроль за створенням експлуатаційними водогосподарськими організаціями та землекористувачами оптимальних гідрогеологічних і ґрунтово-меліоративних умов, а також за впровадженням водо- і енергозберігаючих технологій з наданням відповідної інформації вищестоящим і зацікавленим організаціям.
  7. Забезпечення функціонування та збереження режимної мережі спостережних свердловин, спорудження нових свердловин, а також проведення їх інвентаризації, поточного і капітального ремонтів.
  8. Виконання комплексу заходів з польових меліоративно-гідрогеологічних вишукувань, ґрунтових і лабораторних досліджень, контролю якості поливної води, у тому числі на замовлення окремих земле- та водокористувачів.
  9. Виконання робіт по складанню державного кадастру меліорованих земель і веденню на їх територіях еколого-меліоративного моніторингу у рамках системи державного моніторингу довкілля.
  10. Виявлення чинників і облік підтоплених земель та населених пунктів у зоні меліорованих угідь та розробка рекомендацій з ліквідації підтоплення.

Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz